Sie wollen mehr wissen? 

 Hier können Sie uns erreichen 

Skontaktuj się z nami!

Krzyżowa-Music (Muzyka dla Europy.)
Projekt Fundacji im. Freyi von Moltke na rzecz Krzyżowej,

Kreisau-Initiative e.V. oraz Fundacji "Krzyżowa" dla

Porozumienia Europejskiego

Schreiben Sie uns!

Nasze dane kontaktowe

Siedziby w Polsce

Biuro reprezentacyjne we Wrocławiu
Krzyżowa-Music
OP ENHEIM
Plac Solny 4
PL-50-060 Wrocław


paulina.schmid@krzyzowa-music.eu

Biuro reprezentacyjne w Krzyżowej
Krzyżowa-Music
Krzyżowa 7
PL-58-112 Grodziszcze


tamara@krzyzowa.org.pl

Siedziby w Niemczech

Krzyżowa-Music

(Musik aus Kreisau. Für Europa)
Gartenhaus Testorf
D-23758 Wangels
Telefon +49 (0) 4382 / 1226

www.krzyzowa-music.eu
info@krzyzowa-music.eu

Administracja:
Krzyżowa-Music gGmbH
Poststraße 51 
D-20354 Hamburg

Tel: +49 40 320 8830 – 23
m.schnepper@hst-stiftungen.de

Unsere Ansprechpartner

Dyrekcja artystyczna:
prof. Viviane Hagner
e-mail: viviane.hagner@krzyzowa-music.eu

Dyrekcja generalna:
dr Matthias von Hülsen
e-mail: matthias.von.huelsen@krzyzowa-music.eu
tel: +49 (0)151 / 18 41 82 87

Fundacja im. Freyi von Moltke na rzecz Krzyżowej
Christine von Arnim, Radna Fundacji
Anna Quirin, Dyrektor zarządzająca

quirin@fvms.de

 

Kreisau Initiative e.V.

Ole Jantschek, Członek zarządu
Nina Lüders, Dyrektor zarządzająca

lueders@kreisau.de


Fundacja "Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego
Robert Żurek, Członek Zarządu
Aleksandra Królak-Wąsowicz, Pełnomocnik Zarządu

ola@krzyzowa-music.eu

Project Development:
Aleksandra Królak-Wąsowicz, ola@krzyzowa-music.eu

Projectmanagement i organizacja::
Paulina Schmid, Deputy Managing Director
paulina.schmid@krzyzowa-music.eu 

Dorothy von Hülsen

dorothy.von.huelsen@krzyzowa-music.eu

Tamara Chorąży

tamara@krzyzowa.org.pl 

 

Projektmanagement i asystentka dyrekcji artystycznej:
Isabella Guzy
isabella.guzy@krzyzowa-music.eu

Marketing i Komunikacja:
Sven Sochaczewsky
sven.sochaczewsky@krzyzowa-music.eu

#krzyzowamusic

Tel: +48 74 85 00 200

info@krzyzowa-music.eu

© 2019 All rights reserved. Krzyżowa-Music. For Europe.